dane adresowe

Zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy !

Oferujemy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę.

Eko-Pak   Zakład Produkcyjno Handlowy  Jesteśmy prywatną firmą, działającą na rynku Województwa Śląskiego , zajmujemy się produkcją i dystrybucją opakowań papierowych i jednorazowych.

Mocną stroną Przedsiębiorstwa jest wysoka jakość towaru, co w połączeniu z dobrą logistyką, stawia nas w gronie konkurencyjnych firm w regionie. Duży wybór towaru, dostawa na telefon własnym transportem , polityka promocyjna ,fachowa obsługa , składanie zamówień za pośrednictwem Internetu , zastosowanie konkurencyjnych cen to daje hurtowni przewagę nad konkurencją .

Firma, zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku , poszukując jak najtańszych dostawców jednocześnie dbając o bardzo wysoką jakość.

Stawiamy sobie za cel osiągnięcie maksymalnego zadowolenia i korzyści Naszych klientów , opierając się na całkowitym podporządkowaniu działalności na potrzeby rynku.Wszyscy dążą do ograniczenia wydatków, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadzamy coraz to nowe produkty do obrotu by spełnić w całej rozciągłości żądania klientów .

Naszym klientom zapewniamy konfort i wysoką jakość w dokonywaniu zakupów w jednym miejscu , jednocześnie zapewniamy transport towarów pod wskazany adres na koszt dostawcy.

Zapraszamy do współpracy dla dobra i rozwoju naszych firm .